Mina produkter

Vänligen logga in för att beställa och/eller generera produktblad...

Ingen inloggning? Skicka en förfrågan om inloggning Här.

Marknad/försäljning

Order

Telefon +46 10 494 99 10
E-post: order@tjeders.se 
 

Södra och västra Sverige

Patrik Eriksson
Direkttel: +46 10 494 99 13
E-post: p.eriksson@tjeders.se

 

Stockholm och södra Norrland

Jörgen Lindgren
Direkttel: +46 10 494 99 14, +46 70 635 11 77
E-post: j.lindgren@tjeders.se

 

Mellersta och norra Norrland

Marcus Rindestig
Direkttel: +46 10 494 99 21, +46 70 285 00 37
E-post: m.rindestig@tjeders.se

 

Äldreomsorg 

Peter Bokström 
Direkttel: +46 10 494 99 18
E-post: p.bokstrom@tjeders.se

  

Innesäljare/Marknadsassistent

Carina Philipson
Direkttel: +46 10 494 99 17
E-post: c.philipson@tjeders.se

 

Innesäljare/Kalkyl

Anders Jonsson 
Direkttel: +46 10 494 99 19
E-post: a.jonsson@tjeders.se

 

 

Kundservice

Välkommen att kontakta oss för frågor och order.

Teknisk support
Telefon: +46 10 494 99 40
service@tjeders.se

Order
Telefon: +46 10 494 99 10
order@tjeders.se

Kundservice & kontakt

Tjeders Industri AB
Box 23
642 06 Malmköping
Besöksadress: Landsvägsgatan 3
642 60 Malmköping
Telefon: +46 10 494 99 00

Vi reserverar oss för felskrivningar och ändringar på tjeders.se

Beställning

Skicka din beställning till: order@tjeders.se


Har du en förfågan om våra system och hur de fungerar i er verksamhet.
Skicka en förfrågan till: order@tjeders.se