Mina produkter

Vänligen logga in för att beställa och/eller generera produktblad...

Ingen inloggning? Skicka en förfrågan om inloggning Här.

Marknad/försäljning

Order

Telefon +46 10 494 99 10
E-post: order@tjeders.se

Södra och västra Sverige

Patrik Eriksson
Direkttel: +46 10 494 99 13
E-post: p.eriksson@tjeders.se 

Stockholm och södra Norrland

Jörgen Lindgren
Direkttel: +46 10 494 99 14, +46 70 635 11 77
E-post: j.lindgren@tjeders.se 

Mellersta och norra Norrland

Marcus Rindestig
Direkttel: +46 10 494 99 21, +46 70 285 00 37
E-post: m.rindestig@tjeders.se

Äldreomsorg

Peter Bokström
Direkttel: +46 10 494 99 18
E-post: p.bokstrom@tjeders.se

Marika Westerblom 
Direkttel: +46 10 494 99 23
E-post: m.westerblom@tjeders.se

Senior Bid Manager

Camilla Storm
Direkttel: +46 10 494 99 22
E-post: c.storm@tjeders.se 

Innesäljare/Marknadsassistent

Carina Philipson
Direkttel: +46 10 494 99 17
E-post: c.philipson@tjeders.se 

Innesäljare/Kalkyl

Dan Svedling 
Direkttel: +46 10 494 99 11
E-post: d.svedling@tjeders.se

 

 

Ett ansvarstagande kreativt team

Ansvarig utgivare: Marie Svensson, VD

Kundservice & kontakt

Tjeders Industri AB
Box 23
642 06 Malmköping
Besöksadress: Landsvägsgatan 3
642 60 Malmköping
Telefon: +46 10 494 99 00

Dataskyddspolicy

Vi reserverar oss för felskrivningar och ändringar på tjeders.se

Beställning

Skicka din beställning till: order@tjeders.se


Har du en förfågan om våra system och hur de fungerar i er verksamhet.
Skicka en förfrågan till: order@tjeders.se